środa, 28 listopada 2012

Zawieszka na choinkę

Witajcie! Dzisiaj udalo mi się zrobić mini zawieszkę na choinkę z kapsla po piwie , którą zgłaszam na wyzwanie w http://inspiracje.scrap.com.pl/wyzwania/wyzwanie-26/. Użyłam ze sklepu scrap.com notesik tagów z firmy K& Company, którego już niestety nie ma w sklepie ale są inne np.notesik-tagow-do-journalingu.Notesik kupiłam w zeszłym roku, dla potwierdzenia zrobiłam zdjęcie z nim. Z  notesika wycielam mikołaja i wkleiłam do środka kapsla. W tym albo przyszlym roku planuje zrobić tyle kapsli,  żeby starczyło na całą małą choinkę, jeśli mi się uda  na pewno zrobię zdjęcie i wam pokażę. Oto kilka zdjęć:

Hi everyone! Today  I make some little Christmas bauble to the Christmas tree from the beer-bottle cap, which I am reporting to the challenge in http://inspiracje.scrap.com.pl/wyzwania/wyzwanie-26/. I use pocketbook of tags from the K& Company. From the pocketbook I cut picture of Noel and I glued in into the centre of the bottle cap. In this year or future year I  plans to making many of them if only it sufficed to the entire small Christmas tree, if I certainly  manage Iwill take a photo and I will show you. These are a few photographs:Pozdrawiam/ Greetings
Asia:)

2 komentarze:

  1. How wonderful is this bottle cap embellishment! It will look wonderful on anything, especially gifts! Wonderful idea!

    OdpowiedzUsuń
  2. Ale maleństwo! Śliczna zawieszka :D

    OdpowiedzUsuń